Громадянська та історична галузь освіти | |||
---|---|---|---|
№ ГРУПИ | Керівник | Список | Свідоцтва |
1 | Мацієнко Ірина Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
Інформатична освітня галузь | |||
1 | Лесик Олексій Васильович | Переглянути | Завантажити |
Математична освітня галузь | |||
1 | Салтановська Надія Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Мистецька освітня галузь | |||
1 | Федун Сергій Ігорович | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі української мови, літератури та зарубіжної літератури) | |||
1 | Петрина Світлана Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Хімія. | |||
1 | Степанова Лариса Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Географія | |||
1 | Уманська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |
Соціальна і здоров’язбережувальна галузь | |||
1 | Стужук Микола Іванович | Переглянути | Завантажити |
Технологічна галузь | |||
1 | Дзигаленко Людмила Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
Фізична культура | |||
1 | Гусєв Віктор Григорович | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (англійська мова) | |||
1 | Побережна Людмила Олександрівна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Фізика | |||
1 | Михайляк Олена Петрівна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Біологія | |||
1 | Опаренюк Галина Андріївна | Переглянути | Завантажити |
Дата | ПІБ тренера | Свідоцтва |
---|---|---|
21 жовтня 2023 року | Коц Олеся | Завантажити |
Молошнюк Людмила | Завантажити | |
Гальчевська Наталя | Завантажити | |
Галич Тетяна | Завантажити | |
Лесіна Олена | Завантажити | |
24 жовтня 2023 року | Марікуца Леся | Завантажити |
Резніченко Світлана | Завантажити | |
25 жовтня 2023 року | Марікуца Леся | Завантажити |
Резніченко Світлана | Завантажити | |
28 жовтня 2023 року | Коц Олеся | Завантажити |
Молошнюк Людмила | Завантажити | |
Гальчевська Наталя | Завантажити | |
Лесіна Олена | Завантажити | |
30 жовтня 2023 року | Гора Діна | Завантажити |
Дробенюк Світлана | Завантажити | |
31 жовтня 2023 року | Гора Діна | Завантажити |
Крук Олена | Завантажити | |
01 листопада 2023 року | Гора Діна | Завантажити |
Дробенюк Світлана | Завантажити | |
02 листопада 2023 року | Гора Діна | Завантажити |
Крук Олена | Завантажити | |
03 листопада 2023 року | Гора Діна | Завантажити |
Дробенюк Світлана | Завантажити | |
11 листопада 2023 року | Коц Олеся | Завантажити |
Молошнюк Людмила | Завантажити | |
Гальчевська Наталя | Завантажити | |
Крук Олена | Завантажити | |
Лесіна Олена | Завантажити | |
18 листопада 2023 року | Марікуца Леся | Завантажити |
18 листопада 2023 року | Лесіна Олена | Завантажити |
18 листопада 2023 року | Гальчевська Наталя | Завантажити |
18 листопада 2023 року | Коц Олеся | Завантажити |
18 листопада 2023 року | Молошнюк Людмила | Завантажити |
18 листопада 2023 року | Резніченко Світлана | Завантажити |
22 листопада 2023 року | Гора Діана | Завантажити |
25 листопада 2023 року | Коц Олеся | Завантажити |
25 листопада 2023 року | Гальчевська Наталя | Завантажити |
25 листопада 2023 року | Лесіна Олена | Завантажити |
25 листопада 2023 року | Молошнюк Людмила | Завантажити |
25 листопада 2023 року | Резніченко Світлана | Завантажити |
2 грудня 2023 року | Крук Олена | Завантажити |
2 грудня 2023 року | Гора Діана | Завантажити |
9 грудня 2023 року | Гальчевська Наталя | Завантажити |
9 грудня 2023 року | Коц Олеся | Завантажити |
9 грудня 2023 року | Гора Діана | Завантажити |
9 грудня 2023 року | Дробенюк Світлана | Завантажити |
9 грудня 2023 року | Марікуца Леся | Завантажити |
9 грудня 2023 року | Молошнюк Людмила | Завантажити |
9 грудня 2023 року | Лесіна Олена | Завантажити |
9 грудня 2023 року | Галич Тетяна | Завантажити |
9 грудня 2023 року | Резніченко Світлана | Завантажити |
16 грудня 2023 року | Резніченко Світлана | Завантажити |
16 грудня 2023 року | Галич Тетяна | Завантажити |
16 грудня 2023 року | Коц Олеся | Завантажити |
16 грудня 2023 року | Крук Олена | Завантажити |
16 грудня 2023 року | Гальчевська Наталя | Завантажити |
16 грудня 2023 року | Молошнюк Людмила | Завантажити |
2 січня 2024 року | Гора Діана | Завантажити |
3 січня 2024 року | Марікуца Леся | Завантажити |
3 січня 2024 року | Гора Діана | Завантажити |
3 січня 2024 року | Молошнюк Людмила | Завантажити |
3 січня 2024 року | Крук Олена | Завантажити |
3 січня 2024 року | Коц Олеся | Завантажити |
3 січня 2024 року | Гальчевська Наталя | Завантажити |
3 січня 2024 року | Лесіна Олена | Завантажити |
4 січня 2024 року | Коц Олеся | Завантажити |
4 січня 2024 року | Гора Діана | Завантажити |
4 січня 2024 року | Гальчевська Наталя | Завантажити |
4 січня 2024 року | Молошнюк Людмила | Завантажити |
4 січня 2024 року | Лесіна Олена | Завантажити |
4 січня 2024 року | Марікуца Леся | Завантажити |
5 січня 2024 року | Гора Діана | Завантажити |
5 січня 2024 року | Коц Олеся | Завантажити |
5 січня 2024 року | Гальчевська Наталя | Завантажити |
5 січня 2024 року | Молошнюк Людмила | Завантажити |
5 січня 2024 року | Лесіна Олена | Завантажити |
13 січня 2024 року | Коц Олеся | Завантажити |
13 січня 2024 року | Гальчевська Наталя | Завантажити |
13 січня 2024 року | Молошнюк Людмила | Завантажити |
13 січня 2024 року | Лесіна Олена | Завантажити |
20 січня 2024 року | Галич Тетяна | Завантажити |
20 січня 2024 року | Крук Олена | Завантажити |
20 січня 2024 року | Резніченко Світлана | Завантажити |
27 січня 2024 року | Галич Тетяна | Завантажити |
27 січня 2024 року | Крук Олена | Завантажити |
27 січня 2024 року | Резніченко Світлана | Завантажити |
28 січня 2024 року | Резніченко Світлана | Завантажити |
3 лютого 2024 року | Лесіна Олена | Завантажити |
3 лютого 2024 року | Галич Тетяна | Завантажити |
3 лютого 2024 року | Гальчевська Наталя | Завантажити |
3 лютого 2024 року | Гора Діана | Завантажити |
3 лютого 2024 року | Молошнюк Людмила | Завантажити |
10 лютого 2024 року | Галич Тетяна | Завантажити |
10 лютого 2024 року | Лесіна Олена | Завантажити |
10 лютого 2024 року | Крук Олена | Завантажити |
10 лютого 2024 року | Молошнюк Людмила | Завантажити |
10 лютого 2024 року | Гальчевська Наталя | Завантажити |
10 лютого 2024 року | Гора Діана | Завантажити |
10 лютого 2024 року | Марікуца Леся | Завантажити |
17 лютого 2024 року | Крук Олена | Завантажити |
17 лютого 2024 року | Гора Діана | Завантажити |
18 лютого 2024 року | Марікуца Леся | Завантажити |
24 лютого 2024 року | Крук Олена | Завантажити |
24 лютого 2024 року | Коц Олеся | Завантажити |
2 березня 2024 року | Крук Олена | Завантажити |
2 березня 2024 року | Молошнюк Людмила | Завантажити |
6 березня 2024 року | Марікуца Леся | Завантажити |
16 березня 2024 року | Крук Олена | Завантажити |
16 березня 2024 року | Гальчевська Наталя | Завантажити |
16 березня 2024 року | Коц Олеся | Завантажити |
16 березня 2024 року | Молошнюк Людмила | Завантажити |
16 березня 2024 року | Марікуца Леся | Завантажити |
16 березня 2024 року | Галич Тетяна | Завантажити |
16 березня 2024 року | Лесіна Олена | Завантажити |
16 березня 2024 року | Резніченко Світлана | Завантажити |
23 березня 2024 року | Крук Олена | Завантажити |
23 березня 2024 року | Резніченко Світлана | Завантажити |
25 березня 2024 року | Лесіна Олена | Завантажити |
25 березня 2024 року | Коц Олеся | Завантажити |
25 березня 2024 року | Гальчевська Наталя | Завантажити |
25 березня 2024 року | Марікуца Леся | Завантажити |
25 березня 2024 року | Молошнюк Людмила | Завантажити |
25 березня 2024 року | Галич Тетяна | Завантажити |
26 березня 2024 року | Гора Діана | Завантажити |
26 березня 2024 року | Марікуца Леся | Завантажити |
27 березня 2024 року | Гальчевська Наталя | Завантажити |
27 березня 2024 року | Коц Олеся | Завантажити |
27 березня 2024 року | Марікуца Леся | Завантажити |
27 березня 2024 року | Крук Олена | Завантажити |
27 березня 2024 року | Молошнюк Людмила | Завантажити |
27 березня 2024 року | Галич Тетяна | Завантажити |
28 березня 2024 року | Гора Діана | Завантажити |
28 березня 2024 року | Марікуца Леся | Завантажити |
29 березня 2024 року | Марікуца Леся | Завантажити |
29 березня 2024 року | Коц Олеся | Завантажити |
29 березня 2024 року | Гальчевська Наталя | Завантажити |
29 березня 2024 року | Лесіна Олена | Завантажити |
29 березня 2024 року | Крук Олена | Завантажити |
29 березня 2024 року | Молошнюк Людмила | Завантажити |
29 березня 2024 року | Галич Тетяна | Завантажити |
30 березня 2024 року | Резніченко Світлана | Завантажити |
6 квітня 2024 року | Коц Олеся | Завантажити |
6 квітня 2024 року | Лесіна Олена | Завантажити |
6 квітня 2024 року | Гальчевська Наталя | Завантажити |
13 квітня 2024 року | Марікуца Леся | Завантажити |
13 квітня 2024 року | Молошнюк Людмила | Завантажити |
13 квітня 2024 року | Коц Олеся | Завантажити |
13 квітня 2024 року | Галич Тетяна | Завантажити |
20 квітня 2024 року | Крук Олена | Завантажити |
20 квітня 2024 року | Марікуца Леся | Завантажити |
Громадянська та історична галузь освіти | |||
---|---|---|---|
№ ГРУПИ | Керівник | Список | Свідоцтва |
1 | Мацієнко Ірина Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
2 | Мартинчук Інна Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Інформатична освітня галузь | |||
1 | Лесик Олексій Васильович | Переглянути | Завантажити |
2 | Шкарапута Ірина Валеріївна | Переглянути | Завантажити |
3 | Кухарчук Петро Михайлович | Переглянути | Завантажити |
Математична освітня галузь | |||
1 | Салтановська Надія Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Мистецька освітня галузь | |||
1 | Федун Сергій Ігорович | Переглянути | Завантажити |
2 | Чорномаз Лариса Костянтинівна | Переглянути | Завантажити |
3 | Коц Олеся Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі української мови, літератури та зарубіжної літератури) | |||
1 | Петрина Світлана Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Кущ Ольга Петрівна | Переглянути | Завантажити |
3 | Конфедрат Юлія Юріївна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Інтегрований курс "Пізнаємо природу" | |||
1 | Степанова Лариса Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Опаренюк Галина Андріївна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Географія | |||
1 | Уманська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |
Соціальна і здоров’язбережувальна галузь | |||
1 | Стужук Микола Іванович | Переглянути | Завантажити |
2 | Петренко Юлія Ігорівна | Переглянути | Завантажити |
Технологічна галузь | |||
1 | Дзигаленко Людмила Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
2 | Михайляк Олена Петрівна | Переглянути | Завантажити |
Фізична культура | |||
1 | Гусєв Віктор Григорович | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі англійської мови) | |||
1 | Побережна Людмила Олександрівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Марковська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |
Громадянська та історична галузь освіти | |||
---|---|---|---|
№ ГРУПИ | Керівник | Список | Свідоцтва |
1 | Мацієнко Ірина Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
2 | Мартинчук Інна Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Інформатична освітня галузь | |||
1 | Лесик Олексій Васильович | Переглянути | Завантажити |
2 | Шкарапута Ірина Валеріївна | Переглянути | Завантажити |
3 | Кухарчук Петро Михайлович | Переглянути | Завантажити |
Математична освітня галузь | |||
1 | Салтановська Надія Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Мистецька освітня галузь | |||
1 | Федун Сергій Ігорович | Переглянути | Завантажити |
2 | Чорномаз Лариса Костянтинівна | Переглянути | Завантажити |
3 | Коц Леся Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі української мови, літератури та зарубіжної літератури) | |||
1 | Петрина Світлана Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Кущ Ольга Петрівна | Переглянути | Завантажити |
3 | Конфедрат Юлія Юріївна | Переглянути | Завантажити |
4 | Петрина Світлана Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Інтегрований курс "Пізнаємо природу" | |||
1 | Степанова Лариса Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Опаренюк Галина Андріївна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Географія | |||
1 | Уманська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Зозуля Валентина Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Соціальна і здоров’язбережувальна галузь | |||
1 | Стужук Микола Іванович | Переглянути | Завантажити |
2 | Петренко Юлія Ігорівна | Переглянути | Завантажити |
Технологічна галузь | |||
1 | Дзигаленко Людмила Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
2 | Михайляк Олена Петрівна | Переглянути | Завантажити |
Фізична культура | |||
1 | Гусєв Віктор Григорович | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі англійської мови) | |||
1 | Побережна Людмила Олександрівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Марковська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |
Громадянська та історична галузь освіти | |||
---|---|---|---|
№ ГРУПИ | Керівник | Список | Свідоцтва |
1 | Мацієнко Ірина Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
2 | Мартинчук Інна Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Інформатична освітня галузь | |||
1 | Лесик Олексій Васильович | Переглянути | Завантажити |
2 | Шкарапута Ірина Валеріївна | Переглянути | Завантажити |
3 | Кухарчук Петро Михайлович | Переглянути | Завантажити |
Математична освітня галузь | |||
1 | Салтановська Надія Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Мистецька освітня галузь | |||
1 | Федун Сергій Ігорович | Переглянути | Завантажити |
2 | Чорномаз Лариса Костянтинівна | Переглянути | Завантажити |
3 | Коц Олеся Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі української мови, літератури та зарубіжної літератури) | |||
1 | Петрина Світлана Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Кофедрат Юлія Юріївна | Переглянути | Завантажити |
3 | Кущ Ольга Петрівна | Переглянути | Завантажити |
4 | Петрина Світлана Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Інтегрований курс "Пізнаємо природу" | |||
1 | Степанова Лариса Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Опаренюк Галина Андріївна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Географія | |||
1 | Уманська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Зозуля Валентина Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Соціальна і здоров’язбережувальна галузь | |||
1 | Стужук Микола Іванович | Переглянути | Завантажити |
2 | Петренко Юлія Ігорівна | Переглянути | Завантажити |
Технологічна галузь | |||
1 | Дзигаленко Людмила Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
2 | Михайляк Олена Петрівна | Переглянути | Завантажити |
Фізична культура | |||
1 | Гусєв Віктор Григорович | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі англійської мови) | |||
1 | Побережна Людмила Олександрівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Марковська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |
Громадянська та історична галузь освіти | |||
---|---|---|---|
№ ГРУПИ | Керівник | Список | Свідоцтва |
1 | Мацієнко Ірина Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
2 | Мартинчук Інна Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Інформатична освітня галузь | |||
1 | Лесик Олексій Васильович | Переглянути | Завантажити |
2 | Шкарапута Ірина Валеріївна | Переглянути | Завантажити |
3 | Кухарчук Петро Михайлович | Переглянути | Завантажити |
Математична освітня галузь | |||
1 | Салтановська Надія Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Мистецька освітня галузь | |||
1 | Федун Сергій Ігорович | Переглянути | Завантажити |
2 | Чорномаз Лариса Костянтинівна | Переглянути | Завантажити |
3 | Коц Олеся Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі української мови, літератури та зарубіжної літератури) | |||
1 | Петрина Світлана Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Конфедрат Юлія Юріївна | Переглянути | Завантажити |
3 | Кущ Ольга Петрівна | Переглянути | Завантажити |
4 | Петрина Світлана Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Інтегрований курс "Пізнаємо природу" | |||
1 | Степанова Лариса Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Опаренюк Галина Андріївна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Географія | |||
1 | Уманська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Зозуля Валентина Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Соціальна і здоров’язбережувальна галузь | |||
1 | Стужук Микола Іванович | Переглянути | Завантажити |
2 | Петренко Юлія Ігорівна | Переглянути | Завантажити |
Технологічна галузь | |||
1 | Дзигаленко Людмила Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
2 | Михайляк Олена Петрівна | Переглянути | Завантажити |
Фізична культура | |||
1 | Гусєв Віктор Григорович | Переглянути | Завантажити |
2 | Качан Олексій Анатолійович | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі англійської мови) | |||
1 | Побережна Людмила Олександрівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Марковська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |
Громадянська та історична галузь освіти | |||
---|---|---|---|
№ ГРУПИ | Керівник | Список | Свідоцтва |
1 | Мацієнко Ірина Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
2 | Мартинчук Інна Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Інформатична освітня галузь | |||
1 | Лесик Олексій Васильович | Переглянути | Завантажити |
2 | Шкарапута Ірина Валеріївна | Переглянути | Завантажити |
3 | Кухарчук Петро Михайлович | Переглянути | Завантажити |
Математична освітня галузь | |||
1 | Салтановська Надія Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Мистецька освітня галузь | |||
1 | Федун Сергій Ігорович | Переглянути | Завантажити |
2 | Чорномаз Лариса Костянтинівна | Переглянути | Завантажити |
3 | Коц Олеся Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі української мови, літератури та зарубіжної літератури) | |||
1 | Петрина Світлана Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Кущ Ольга Петрівна | Переглянути | Завантажити |
3 | Конфедрат Юлія Юріївна | Переглянути | Завантажити |
4 | Петрина Світлана Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Інтегрований курс "Пізнаємо природу" | |||
1 | Степанова Лариса Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Опаренюк Галина Андріївна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Географія | |||
1 | Уманська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Зозуля Валентина Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Соціальна і здоров’язбережувальна галузь | |||
1 | Стужук Микола Іванович | Переглянути | Завантажити |
2 | Петренко Юлія Ігорівна | Переглянути | Завантажити |
3 | Пилявець Наталя Ігорівна | Переглянути | Завантажити |
Технологічна галузь | |||
1 | Дзигаленко Людмила Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
2 | Михайляк Олена Петрівна | Переглянути | Завантажити |
Фізична культура | |||
1 | Гусєв Віктор Григорович | Переглянути | Завантажити |
2 | Качан Олексій Анатолійович | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі англійської мови) | |||
1 | Побережна Людмила Олександрівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Марковська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |
Громадянська та історична галузь освіти | |||
---|---|---|---|
№ ГРУПИ | Керівник | Список | Свідоцтва |
1 | Мацієнко Ірина Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
2 | Мартинчук Інна Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Інформатична освітня галузь | |||
1 | Лесик Олексій Васильович | Переглянути | Завантажити |
2 | Шкарапута Ірина Валеріївна | Переглянути | Завантажити |
3 | Кухарчук Петро Михайлович | Переглянути | Завантажити |
Математична освітня галузь | |||
1 | Салтановська Надія Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Мистецька освітня галузь | |||
1 | Федун Сергій Ігорович | Переглянути | Завантажити |
2 | Чорномаз Лариса Костянтинівна | Переглянути | Завантажити |
3 | Коц Олеся Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі української мови, літератури та зарубіжної літератури) | |||
1 | Петрина Світлана Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Конфедрат Юлія Юріївна | Переглянути | Завантажити |
3 | Кущ Ольга Петрівна | Переглянути | Завантажити |
4 | Петрина Світлана Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Інтегрований курс "Пізнаємо природу" | |||
1 | Степанова Лариса Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Опаренюк Галина Андріївна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Географія | |||
1 | Уманська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Зозуля Валентина Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Соціальна і здоров’язбережувальна галузь | |||
1 | Стужук Микола Іванович | Переглянути | Завантажити |
2 | Петренко Юлія Ігорівна | Переглянути | Завантажити |
3 | Пилявець Наталя Ігорівна | Переглянути | Завантажити |
Технологічна галузь | |||
1 | Дзигаленко Людмила Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
2 | Михайляк Олена Петрівна | Переглянути | Завантажити |
Фізична культура | |||
1 | Гусєв Віктор Григорович | Переглянути | Завантажити |
2 | Качан Олексій Анатолійович | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі англійської мови) | |||
1 | Побережна Людмила Олександрівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Марковська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |
3 | Клочанюк Вікторія Василівна | Переглянути | Завантажити |
Громадянська та історична галузь освіти | |||
---|---|---|---|
№ ГРУПИ | Керівник | Список | Свідоцтва |
1 | Мацієнко Ірина Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
2 | Мартинчук Інна Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Інформатична освітня галузь | |||
1 | Лесик Олексій Васильович | Переглянути | Завантажити |
2 | Шкарапута Ірина Валеріївна | Переглянути | Завантажити |
3 | Кухарчук Петро Михайлович | Переглянути | Завантажити |
Математична освітня галузь | |||
1 | Салтановська Надія Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Мистецька освітня галузь | |||
1 | Федун Сергій Ігорович | Переглянути | Завантажити |
2 | Чорномаз Лариса Костянтинівна | Переглянути | Завантажити |
3 | Коц Олеся Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі української мови, літератури та зарубіжної літератури) | |||
1 | Петрина Світлана Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Конфедрат Юлія Юріївна | Переглянути | Завантажити |
3 | Кущ Ольга Петрівна | Переглянути | Завантажити |
4 | Петрина Світлана Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Інтегрований курс "Пізнаємо природу" | |||
1 | Степанова Лариса Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Опаренюк Галина Андріївна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Географія | |||
1 | Уманська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Зозуля Валентина Іванівна | Переглянути | Завантажити |
Соціальна і здоров’язбережувальна галузь | |||
1 | Стужук Микола Іванович | Переглянути | Завантажити |
2 | Петренко Юлія Ігорівна | Переглянути | Завантажити |
3 | Пилявець Наталя Ігорівна | Переглянути | Завантажити |
Технологічна галузь | |||
1 | Дзигаленко Людмила Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
2 | Михайляк Олена Петрівна | Переглянути | Завантажити |
Фізична культура | |||
1 | Гусєв Віктор Григорович | Переглянути | Завантажити |
2 | Качан Олексій Анатолійович | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі англійської мови) | |||
1 | Побережна Людмила Олександрівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Марковська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |
Громадянська та історична галузь освіти | |||
---|---|---|---|
№ ГРУПИ | Керівник | Список | Свідоцтва |
1 | Мацієнко Ірина Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
Інформатична освітня галузь | |||
1 | Лесик Олексій Васильович | Переглянути | Завантажити |
Математична освітня галузь | |||
1 | Салтановська Надія Іванівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Потапова Ольга Вікторівна | Переглянути | Завантажити |
Мистецька освітня галузь | |||
1 | Федун Сергій Ігорович | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Інтегрований курс "Пізнаємо природу" | |||
1 | Степанова Лариса Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Географія | |||
1 | Уманська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |
Соціальна і здоров’язбережувальна галузь | |||
1 | Петренко Юлія Ігорівна | Переглянути | Завантажити |
Технологічна галузь | |||
1 | Дзигаленко Людмила Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
Фізична культура | |||
1 | Гусєв Віктор Григорович | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі англійської мови) | |||
1 | Побережна Людмила Олександрівна | Переглянути | Завантажити |
Громадянська та історична галузь освіти | |||
---|---|---|---|
№ ГРУПИ | Керівник | Список | Свідоцтва |
1 | Мацієнко Ірина Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
Інформатична освітня галузь | |||
1 | Лесик Олексій Васильович | Переглянути | Завантажити |
2 | Шкарапута Ірина Валеріївна | Переглянути | Завантажити |
Математична освітня галузь | |||
1 | Салтановська Надія Іванівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Козяр Марія Михайлівна | Переглянути | Завантажити |
Мистецька освітня галузь | |||
1 | Федун Сергій Ігорович | Переглянути | Завантажити |
2 | Чорномаз Лариса Костянтинівна | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі української мови, літератури та зарубіжної літератури) | |||
1 | Петрина Світлана Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Кущ Ольга Петрівна | Переглянути | Завантажити |
3 | Конфедрат Юлія Юріївна | Переглянути | Завантажити |
4 | Петрина Світлана Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Інтегрований курс "Пізнаємо природу" | |||
1 | Степанова Лариса Володимирівна | Переглянути | Завантажити |
2 | Опаренюк Галина Андріївна | Переглянути | Завантажити |
3 | Грига Марина Сергіївна | Переглянути | Завантажити |
Природнича освітня галузь. Географія | |||
1 | Уманська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |
Соціальна і здоров’язбережувальна галузь | |||
1 | Стужук Микола Іванович | Переглянути | Завантажити |
2 | Петренко Юлія Ігорівна | Переглянути | Завантажити |
Технологічна галузь | |||
1 | Дзигаленко Людмила Миколаївна | Переглянути | Завантажити |
Фізична культура | |||
1 | Гусєв Віктор Григорович | Переглянути | Завантажити |
2 | Качан Олексій Анатолійович | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі англійської мови) | |||
1 | Побережна Людмила Олександрівна | Переглянути | Завантажити |
Мовно-літературна освітня галузь (вчителі німецької, французької та польської мови) | |||
1 | Марковська Тетяна Василівна | Переглянути | Завантажити |